Golfová hřiště v Andalusii – aneb ráj pro milovníky golfu

Golfová hřiště v Andalusii

Nejlepší golfová hřiště v Andalusii na Costa de Sol. 

Costa de Sol je ráj pro milovníky golfu. Nejlepší golfová hřiště v Andalusii najdete v Sotogrande, Esteponě, Marbelli a Malaze. Nejen že jich je tu tolik, že si můžete zahrát každý den jinde, ale každé hřiště je unikátní.
Je čas oprášit golfové hole a připravit se na golfovou sezónu v Andalusii.
Andalusie, která je proslulá svými nádhernými scenériemi a malebnými golfovými hřišti, je rájem pro všechny golfové nadšence.

Zde jsou některá z nejlepších hřišť v této oblasti.

Na prvním místě našeho seznamu je golfový klub Valderrama v Sotogrande. Na tomto hřišti, které je považováno za jedno z nejlepších v Evropě, se konal Ryder Cup. Toto světoznámé golfové hřiště také hostilo řadu dalších mezinárodních soutěží. Hřiště má obtížné jamky, nádherné okolí a klub s dlouhou historií.

Následujícím soukromým golfovým hřištěm je Real Club de Golf Sotogrande, které v minulosti hostilo Spanish Open. Hřiště navržené Robertem Trentem Jonesem starším má vyvýšené greeny, úchvatný výhled na Středozemní moře a obtížné jamky, které vyžadují přesnost.

Podél pobřeží se dostaneme do golfového klubu Finca Cortesin v Casares. Toto hřiště má dokonale udržované fairwaye a greeny a nachází se na pozadí nádherného pohoří Sierra Bermeja. Hřiště má výbornou pověst, má obtížné jamky a široké fairway, které dávájí možnosti pro dlouhé drivy.

Za pozornost stojí také hřiště La Reserva Golf Club, které se nachází v Sotogrande. Unikátní scenérii tohoto hřiště s korkovými stromy, divokými květinami a svažitými kopci vytvořil Cabell B. Robinson. Hřiště má velké fairwaye, které poskytují spoustu prostoru pro chyby, a je velmi obtížné. Hřiště je oblíbenou volbou pro golfisty všech úrovní dovedností díky vynikajícímu tréninkovému zázemí, které zahrnuje driving range a putting green.

Golfové hřiště Real Club Sevilla je skvělou volbou, pokud hledáte hřiště s dlouhou historií. Bylo založeno v roce 1929 a nachází se v centru Sevilly. Jako zázemí hřiště slouží řeka Guadalquivir a jeho součástí jsou fairwaye lemované stromy, záludné greeny a náročné bunkry. Návštěvníci si mohou rezervovat tee times přímo v klubu nebo prostřednictvím cestovních kanceláří.

Dalším golfovým hřištěm, které určitě doporučujeme navštívit je hřiště v Alcaidesa Links Golf Resort, které se nachází v La Linea de la Concepción. Zvláštností tohoto hřiště je, že zahrnuje jak linksové, tak parkové hřiště, což golfistům poskytuje řadu možných terénů a překážek. Při hře se můžete z hřiště kochat dechberoucím výhledem na Středozemní moře a Gibraltarskou skálu. Hřiště láká hráče všech úrovní dovedností díky obtížným bunkerům, strmým greenům a širokým fairwayím.

Pokud uvažujete o golfovém výletu do Andalusie, existuje mnoho cestovních kanceláří, které vám pomohou s plánováním trasy a rezervováním golfového hřiště. Vzhledem k tomu, že některá hřiště jsou soukromá a ke hře vyžadují ubytování v blízkém hotelu, je dobré si rezervovat ubytování v blízkosti těch, na kterých hodláte hrát.

 

Join The Discussion

Compare listings

Compare