Koupit dům ve Španělsku

Marbella prochazka u plaze

Nejlepší oblasti kde koupit dům na Costa del Sol

Koupit dům ve Španělsku je skvělým rozhodnutím už jenom proto, že je zde na výběr z mnoha nádherných oblastí. Ať už hledáte luxusní životní styl, tradiční španělskou kulturu nebo pohodové plážové městečko, každý si zde najde příjde na své.

Jižní Španělsko je pro turisty oblíbenou destinací. Rádi sem cestují nejenom v létě, ale i v zimě, kdy v Evropě je zima, tak v Andalusii si užijete modrou oblohu a sluníčka. Malaga, Marbella a další přímořská městečka na jihu Španělska přitahují turisty i díky krásným plážím, golfu, outdoor aktivitám a kultuře. Zde jsou některé z nejlepších oblastí, které byste měli vzít v úvahu, pokud uvažujete o koupi domu na jihu Španělska.


Koupit nemovitost v Marbelli

Existuje dobrý důvod, proč je Marbella jedním z nejoblíbenějších rekreačních míst na jihu Španělska. Toto vyhlášené město na pobřeží je známé svými honosnými sídly, luxusními restauracemi a přístavem Puerto Banus se skvělými nákupy. Město nabízí  i špičkové tenisové areály a světoznámá golfová hřiště. Zdejší pláže navíc patří k nejlepším v celém Španělsku. Pokud hledáte luxusní životní styl v krásném prostředí, měli byste o Marbelle uvažovat.


Koupit apartment v Malaze

Málaga, která se nachází na pobřeží Costa del Sol, je vzkvétající starobylé město, které poskytuje mnoho příležitostí pro lidi hledající kosmopolitní životní styl. Ve městě, které má bohatou kulturní minulost, k níž patří i známé Picassovo muzeum, se neustále něco děje. Najdete zde mnoho obchodů, restaurací a kaváren a bohatý noční život. Malaga je hlavní město provincie Malaga a určitě doporučujeme ji navštívit. 


Koupit byt v Esteponě

Ti, kteří chtějí poznat krásy pobřeží Costa del Sol daleko, ale chtějí se vyhnout davům, často cestují do Estepony. Toto atraktivní městečko s krásnýma plážema je v plném rozkvětu. Najdete zde i jedno z nejlepších golfových hřišť v regionu. Estepona je skvělou volbou pro lidi, kteří chtějí poznat skutečný španělský způsob života, ochutnat pravé španělské jídlo a zažít tradiční atmosféru.


Koupit vilu v Benalmadeně

Pobřežní město Benalmádena se nachází 20min od letiště a můžete sem jet i vlakem přímo z letiště. Najdete zde krásný přístav, promenádu, a výborné restaurace s čerstvými rybami a samozřejmě také několik krásných pláží. Benalmadena nabízí spoustu atrakcí pro celou rodiku, vyhlášený park s motýlama, akvarium Sea life, největší budhistická Stupa v Evropě, telekabinu… Zde se určitě nudit nebudete!

Koupit dům ve Španělsku ve Fuengirole

Rušné pobřežní město Fuengirola je známé svými fantastickými plážemi a rušným nočním životem. Nachází se zde mnoho zajímavých obchůdků, restaurací a barů. Město má také početnou komunitu expatů, takže je skvělou volbou, pokud se chcete seznámit s dalšími cizinci. Pro jedince, kteří hledají zábavu a aktivní životní styl, je Fuengirola fantastickou volbou.

One thought on “Koupit dům ve Španělsku”

  • A WordPress Commenter

    Hi, this is a comment.
    To get started with moderating, editing, and deleting comments, please visit the Comments screen in the dashboard.
    Commenter avatars come from Gravatar.

Comments are closed.

Compare listings

Compare