Zajímavosti La Cala de Mijas

Estepona je krásným přímožským městečkem, jednou z nejoblíbenějších turistických destinací na pobřeží Costa del Sol. Velmi rychle se rozrůstá, ale pořád si zachovává svůj andaluský šarm.

Typické úzké uličky, renovované staré město, malebné obchůdky, nová promenáda podél pobřeží se spoustou kaváren a restaurací, rybářský přístav, moderním sportovní přístav Puerto Deportivo, kilometry písečných pláží – nejznámější jsou La Rada a Cristo Beach, to vše dělá Esteponu oblíbeným městem pro investory všeho druhu. Za zmínku stojí i známá hora Sierra Bermeja, která dosahuje nadmořské výšky až 1449 m.

A milovníci sluníčka si také příjdou na své. 320 slunečných dní v roce, co víc si můžete přát?

Prokud rádi hrajete golf, a chcete vyzkoušet golfová hřiště kolem Estepony, také je z čeho vybírat. 
Valle Romano Golf & Resort, La Resina Golf Club, Estepona Golf, El Paraíso Golf Club, Azata Golf, GC Finca Cortesín, Club de golf El Coto, Atalaya Golf & Country Club.

Malaga letiště je asi hodinu autem, Gibraltar jen 25 minut. Kitový ráj Tarifa cca. 50 minut autem. A pokud by jste se chtěli podívat do Maroka do městečka Tanger, třeba jen na denní výlet, můžete jet z města Algeciras trajektem. Je to pouhých 30 min autem.

Nové projekty v Cala de Mijas

Estepona promenda u more
Estepona more a plaz
Estepona stare mesto

Compare listings

Compare