Služby v oblasti prodeje a nákupu realit ve Španělsku

Je nám jasné, že koupit nemovitost ve Španělsku může být náročný úkol. Proto jsme pro Vás připravili komplexní nabídku služeb a o vše se postaráme. S námi Vaše cesta ke koupi nemovitosti v Andaluzii byla bezproblémová a úspěšná. Ať už chcete nemovitost ve Španělsku koupit, prodat nebo pronajmout, pomůžeme Vám se vším, co potřebujete. 

Koupí domu či apartmánu ale naše pomoc nekončí. Pomůžeme vybrat školu nebo školku pro Vaše děti, poradíme jak přepsat auto, doporučíme firmu na reformu, prostě všechno co k tomu patří. Ukážeme Vám, jak se orientovat na místním trhu a jak spolehlivě a bezpečně najdete to co hledáte. Disponujeme rozsáhlou databází nemovitostí, včetně luxusních vil, okouzlujících apartmánů a úžasných penthousů, abyste našli Váš vysněný domov.

Prodej a koupě nemovitostí

Vyhledávání nemovitostí na míru

Relokační
služby

Prodej nemovitostí ve Španělsku
vyhledávání nemovitostí k prodeji
relokační služby ve Španělsku

Hledáte nový domov nebo investici do nemovitosti? Pak jsme tu pro vás. Pomůžeme vám najít váš vysněný dům, vilu nebo byt podle Vašich představ. Chápeme, že nákup nemovitosti v zahraničí nabízí spoustu otázek a že je to pro vás významným životním okamžikem. Provedeme Vás bezpěčně celým procesem.

Díky naší spolupráci se všemi realitními kancelářemi na Costa del Sol máme přístup k rozsáhlému portfoliu nemovitostí. Bez ohledu na to, zda hledáte plážový dům, luxusní vilu, nebo byt v historickém centru, máme pro vás mnoho možností. Naše vyhledávání je efektivní a přizpůsobené vašim individuálním požadavkům.

Nabízíme komplexní relokační služby, které zahrnují veškeré  kroky od začátku do konce. Od hledání nového bydlení  po administrativní záležitosti –  postaráme se o vše, abyste se mohli plně soustředit na novou etapu svého života. S námi můžete očekávat osobní přístup a individuální plán relokace, který podle vašich představ.

Hypotéka

Právní služby

Reformy

Hypotéka ve Španělsku
Právní služby
Reformy pro byty a domy

Rádi vám pomůžeme s vyřízením hypotečního úvěru. I když nejste residenty ve Španělsku, máte možnost si zde vzít hypotéku až 70%. Doporučíme vám firmu, co pracuje rychle a najde pro vás tu nejvýhodnější. Vaše snadnější cesta ke svému vlastnímu domovu začíná právě tady. Vaše pohodlí je naší prioritou.

Jsme tady pro vás od prvního kroku až po poslední podpis. Zařídíme také kompletní právní služby, která vám umožní klidně se těšit na nový začátek. Právník zařídí N.I.E, zkontroluje a ověří všechny dokumenty. Vaše jistota,  bezpečí a spokojenost jsou pro nás prioritou. 

Nabízíme nejenom kvalitní prodej nemovitostí ve Španělsku, ale i kompletní reformy a renovace pro váš nový domov. Potřebujete vymalovat, renovovat kuchyň či koupelnu nebo předělat obyvák podle vašich představ ? Vše zařídíme a doporučíme vybrané firmy na všechny záležitosti.

Compare listings

Compare