Zajímavosti města Torremolinos

Pobřežní město Torremolinos je rájem pro milovníky slunce. Díky krásné přírodě, kulturním památkám a výhledům na moře je Torremolinos ideálním místem pro koupi nemovitosti.

Pobřežní procházka podél pláže vám nabízí skvělý gastronomický zážitek s výhledem na moře. Je zde tolik vůní a chutí…

Klima města Torremolinos vám umožní navštívit ho v jakémkoli ročním období: jak v létě, tak v zimě, abyste si vychutnali jasné sluneční paprsky, díky nimž pochopíte, že Torremolinos se v tomto období mění v krásné a mírné jaro.

Nejoblíbenější pláže jsou Playa de la Carihuela, Playa del Bajondillo a Playa de los Alamos.

Určitě navštivte botanická zahradu Molino de Inca. V této přírodní oáze najdete téměř tisíc druhů rostlin. Žije zde desítka různých druhů ptáků, z nichž některé jsou unikátní jen na tomto místě. Je zde také replika starého inckého mlýna.

Torremolinos slaví každé září Romería a Feria de San Miguel, událost, která nemá na pobřeží Costa del Sol obdoby. Ulice jsou vyzdobeny a místní obyvatelé oslavují, tancují a radují se v doprovodu hudby, pití a nejlepších gastronomických nabídkek.

Pokud jste sportovně založení, Torremolinos je ideální pro procházky, běhání, jízdu na kole nebo vodní sporty. A pokud vám ještě zbývá energie, tak noční život s širokou nabídkou nočních podniků vás určitě pobaví.

Malaga letiště je 10 min autem.

Nové projekty v Torremolinos

Plaz -torremolinos-la carihuela

Compare listings

Compare