Proč si vybrat Andalusii, Costa del Sol ?

1. Slunce, slunce a slunce 🙂

Kdykoliv přijedete na jih Španělska, určitě si užijete slunícka. V Andalusii je 325 slunečních dní v roce...i v zimě je tu většinou krásně modrá obloha!

Costa del Sol

4. Golf v Andalusii

Pro začátečníky i prokorčilé,. Golfová hřiště jsou tu všude - Estepona, Sotogrande, Marbella, Málaga... Každý den si můžete záhrát golf někde jinde...

Golf v Andalusii

7. Kvalitní vzdělání pro děti

Vysoká úroveň vzdělání. Kolem 30ti mezinárodních škol, kde se děti učí dvojjazyčně. Běžně pak dosahují velmi dobrých umístění všude ve světě.

2. Pláž a moře

V Andalusii je celkem 296 pláží, Středozemní moře a Atlantský oceán. Najdete tu pláže u měst, ale také divoké. Rozhodně máte z čeho vybírat!

Pláž a moře (1440 × 960 px)

5. Výnikající jídlo

Čerstvé ryby, uzená šunka - jamon Iberico, sardinky na grilu, místní mango, avokádo, papája, chirimoya, olivy... A kdo si dá rád tradiční tapas nebo paellu ?

Paella z mořských plodů

8. Prohlídka památek a kultura

Katedrály, muzea, hrady, pevnosti, bílé vesničky, Sevilla, Granada, Málaga, pozůstatky arabské kultury zde uvidítě všude.

Hrad Colomares v Benalmadena

3. Aktivity v přírodě

V Andalusii je jedno, jestli je léto nebo zima. Jízda na kole, na koni, pěší turistika po horách (ano, mají tu i hory), v zimě lyžování, tenis, surf, kitesurf...

Caminito del Rey

6. Aktivity pro celou rodinu

Je jedno kolik je Vašim dětem, Andalusie je pro ně ráj. Je tu spoustu přírodních parků, aguaparků, opičí dráha, promenád na kolo, golf pro děti, tenis...

Výlet na lodi (1440 × 960 px)

9. Noční život aneb FIESTA !!!

Pokud rádi tancujete a bavíte se, tak máte z čeho vybírat! Diskotéky, bary, kluby, hospůdky, salsa, flamenco... Noc je zde dlouhá a nikdy nekončí!

Fiesta Marbella (1440 × 960 px)

Compare listings

Compare